Skulen si leiing

Skolens ledelse består av rektor, nestleder og sju avdelingsledere.

Klikk for stort bilde

Rektor

Kari E. Rustad

Telefon: 478 30 369

E-post: kari.elisabeth.rustad@oppland.org

Portrett - Klikk for stort bilde

 

Avdelingsleder studiespesialisering, spes-ialundervisning

Nestleder

Karen Marie Kvåle Garthus

Telefon: 480 25 964

E-post: karen.marie.kvale.garthus@oppland.org

Portrett - Klikk for stort bilde

Avdelingsleder helse- og oppvekstfag, restaurant- og matfag

Anne Flugstad Øistuen 

Telefon: 412 01 199

E-post: anne.flugstad.oistuen@oppland.org

Portrett - Klikk for stort bilde

Avdelingsleder idrettsfag

Cathrine Berger Myreng

Telefon: 950 21 721

E-post: cathrine.berger.myreng@oppland.org

Portrett - Klikk for stort bilde

Avdelingsleder bygg- og anleggsteknikk, elektro og datateknologi, teknologi og industrifag

Lars Inge Myhre

Telefon: 907 54 066

E-post: lars.inge.myhre@oppland.org

Portrett - Klikk for stort bilde

Avdelingsleder vaktmester

Geir Tore Bakkene

Telefon: 920 19 912

E-post: geir.tore.bakkene@oppland.org

Avdelingsleder IKT 

Eyvind Myhre

Telefon: 920 30 185

E-post: eyvind.myhre@oppland.org

Avdelingsleder kontor, service

Per Kristen Skaran

Telefon: 478 30 510

E-post: per.kristen.skaran@oppland.org

Til toppen